קניות אונליין לפסח - איפה ואיך קונים מתנות לפסח בזול ובמהירות?

קניות אונליין לפסח - איפה ואיך קונים מתנות לפסח בזול ובמהירות?

זה לא סוד שנזכרתם מאוחר. כל שנה רובנו נזכרים ברגע האחרון בעובדה שזה לא נעים להגיע (שוב) בידיים ריקות והמרדף אחר המתנה המושלמת מתחיל. המקדימים, כבר טרחו והזמינו באיביי, באסוס, באליאקספרס או באתרים משתתפי קאשבק אחרים ונהנו ממחיר טוב והחזר כספי שכבר נכנס לפני שאליהו הנביא יגיע. אבל למאחרים הקבועים, ריכזנו עבורכם מספר הצעות לפסח מתוך מתחם כחול לבן שלנו.

כחול לבן, נעים להכיר
במתחם החנויות הישראליות שמשתתפות במבצע החזר כספי (קאשבק) אנו מרכזים באופן קבוע את החנויות המקוונות הישראליות שמעניקות לקונים בהן, החזר כספי - קאשבק ישירות לחשבון, בלי תלות בכרטיס אשראי או חשבון בנק כלשהוא. את הכסף תקבלו לחשבון קאשבק שלכם ותוכלו למשוך אותו אל חשבון בנק או חשבון פייפאל.

המלצות למתנות פסח 2019

אלבומי - אין כמו פסח כדי לעשות סדר בתמונות ולהכין עבור האהובים עלינו ספרוני תמונות מעוצבים או הגדות אישיות לפסח בקלות.
פנקו - אלכוהול ופסח תמיד משתלבים טוב, במיוחד אם אתם מהמקפידים על הוראת ההגדה - 4 פעמים! כפול מספר האורחים והרי לכם הוצאה כבדה על אלכוהול. בעזרת פנקו, תוכלו להוזיל את העלויות וגם לקבל קאשבק על כל הזמנה.
סבון - סבון זה ניקיון וניקיון זה איך לא, פסח. גם השנה תוכלו להנות ממגוון המוצרים המפנק באמת של רשת 'סבון של פעם' הבינלאומית, במחירים ישראלים ובהנחה משמעותית בזכות ההחזר הכספי.
מבל קיי - תפרו לכם בגד עם כיסים? שמחה רבה! תמיד כיף לקבל ולתת פריטי אופנה בפסח.
וואלה טורס - כי אחרי החג מגיעה החופשה האמיתית. אם אתם ממש רוצים לפנק ולהתפנק, וואלה טורס היא ה-חנות בשבילכם. ביחרו מבין היעדים האקזוטים לזולים, הפופולריים לנדירים וצאו לחופשה מוזלת.

בפסח הזה כולנו חכמים! גם אם נזכרתם ברגע האחרון ואתם מחפשים מתנות לפסח, זה לא מאוחר לממש את הקאשבק שלכם - פשוט תעברו דרך החשבון שלכם באתר/באפקליציה ותהנו מהחזר כספי עבור כל רכישה. רוצים עוד הצעות ממש שוות לפסח? בקרו במתחם המיוחד שלנו למתנות פסח >>