וואלה טורס - Walla Tours

1% החזר כספי

וואלה טורס - Walla Tours

ספק התיירות מבית וואלה!

וואלה!טורס בע"מ הינו מיזם משותף של החברות "וואלה שופס" ו"איסתא ליינס. עם וואלה טורס תמצאו את החופשה שתמיד חלמתם עליה, בין אם טיול משפחתי, טיול עם החברים או טיול רומנטי.

באתר תוכלו לערוך השוואת מחירים נרחבת בין טיסות, בתי מלון, חבילות נופש, הפלגות, השכרת רכב, נופשים בארץ וטיולים מאורגנים ברחבי העולם.

אז לפני שאתם מזמינים את החופשה הבאה שלכם היכנסו לוואלה!טורס וקבלו הצעות משתלמות לחופשות בכל העולם!

נכנסים עכשיו דרך קאשבק ומתחילים לחסוך - 1% החזר כספי

פרטים נוספים:

שימו לב, חשוב לנקות את ה-COOKIES במחשב לפני המעבר לאתר.

ההחזר לא כולל תשלום על מיסים והיטלים.

ההחזר לא כולל הזמנות טלפוניות.

ביקורות גולשים


ג
גיא
אחלה
18/03/2024
(0)
S
Sara shikar
אני רוצה מאד להודות לכם על חווית הקנעות אצלכם, אני הזמנתי אצלכם 3חדרים לתאריך ה26.09.22, שבפועל הייתי צריכה להזמין עבור 27.09.23 ,בטעות ,הגענו לאילת והתברר שאין לי חדרים, ואנחנו ללא חדרים. מיד התקשרתי בוכיה לחברתכם ,ואז הבנתי שטעיתי, אתם במקום לנתק לי את הטלפון סידרתם לי את הבעיה ,ונתתם לי ולבני משפחתי חווית קניות אחרת, אין מילים בהם אוכל להודות לכם, לא הייתם חייבים ,זו הייתה טעות שלי ,אבל אתם פתרתם לי את הבעיה ,אני לנצח לא אשכח את עזרתם ועל כך מגיע לכם תודה ענקית . לא כתבתי עד עכשיו בגלל כל עניין המלחמה ,אבל אני לא שכחתי ,ושוב תודה ענקית.
27/11/2023
(0)
י
יובל
להימנע כמעט בכל מחיר. רכשתי כרטיס טיסה מהיום להיום. קיבלתי אישור על העסקה אבל נכתב כי עלי להמתין לאישור סופי. עקב הסמיכות למועד הטיסה התקשרתי אליהם בטלפון שניתן באתר ונטען כי ניתן לקבל שירות טלפוני רק ביום הטיסה. הסוכנים שענו לי לא הסכימו לתת לי שירות כי הזמנתי באתר והפנו אותי לאימייל ואף טענו שאקבל תשובה תוך שעה. לאחר 3 שעות קיבלתי אימייל שהעסקה לא בוצעה והיא למעשה מבוטלת ונותרתי ללא כרטיס. בסופו של דבר הזמנתי ממש ברגע האחרון דרך סוכן נסיעות בשם אבירם מחברת התיירות אמסלם שליווה אותי ברכישה ותוך רבע שעה שלח לי כרטיס אלקטרוני.
16/07/2022
(1)

רישום עסקה

24 שעות

בממוצע

קבלת קאשבק

כ-90

לאחר מימוש ההזמנה

אחוזי הצלחה

79%

מתוך כלל העסקאות

אפשרויות משלוח

ללא משלוח