מדריך לקונות (והקונים) ב - StrawberryNet

מדריך לקונות (והקונים) ב - StrawberryNet

אתר קניות האונליין סטרוברינט / StrawberryNet הוא מהגדולים והמוכרים בעולם בתחום הבישום, איפור, מוצרי יופי, דרמו-קוסמטיקה וכד'. כמעט כל מותג נחשב בתחום מוכר את מוצריו גם דרך אתר סטרוברינט, ובדרך כלל, ניתן למצוא שם את המחיר הטוב ביותר אונליין, עד 75% אחוז פחות מהמחיר בחנויות אחרות. האתר StrawberryNet מפעיל שירות משלוחים שמגיע לישראל ובעבור מרבית ההזמנות והמוצרים, המשלוח חינם.

האתר סיני, השפה עברית, המטבע ש"ח

בסיס הנהלת האתר נמצא בהונג קונג והאתר מציע שירות בעשרות שפות ברחבי העולם. האפשרות לצפות דפי האתר בעברית עם המרת המטבע לשקלים חדשים, מעניקה תחושה מוכרת וכן צפייה והזמנת מגוון מוצרים בקלות. כמו אתרים סינים רבים, רמת השירות הנמוכה בעבר, התחלפה בתודעת שירות בינלאומית הכוללת מגוון דרכי תקשורת, שירות לקוחות מקוון מהיר ואפשרויות רבות להגן על הקנייה.

קונים חכמים באינטרנט, מרוויחים יותר!

ברכישה בסטרוברינט לאחר הרשמה לאתר קאשבק, אתם כבר מרוויחים כי הבטחתם לעצמכם החזר כספי. בכדי להיות קונים חכמים גם באתר הקוסמטיקה והטיפוח סטרוברינט / StrawberryNet, שימו לב לדגשים הבאים:

פונים אל לב הקונות - העיצוב הורוד-סגול והפנייה בלשון נקבה נובעים מהמסקנה שרוב הרוכשות באתר הן נשים, באופן די מובהק. יחד עם זאת, אל תטעו - יש באתר מחלקת גברים מאד מפותחת עם מאות מותגים ואלפי מוצרים מוכרים יותר ופחות. בכל דף-מוצר רשום 'בעל הבית' - שם החנות (וירטואלית לרוב) שמספקת את הסחורה. כדאי לבחור מוצרים מחנויות עם ותק, דירוג גבוה, מידע רקע וביקורות טובות. כמובן שכדאי גם להתחשב בביקורות ודירוג המוצר עצמו. ככל שתיקנו בחנויות עם דירוג גבוה יותר, מוצרים שבעלי דירוג גבוה עם מספר הזמנות גדול, כך הסיכוי להתאכזב יקטן.

הבחירות שלנו - חלק מהמוצרים מסומנים ב'הבחירות במחירים מגוחכים'. אומנם התרגום מסינית/אנגלית קצת מגוחך בפני עצמו, אבל כך תוכלו לראות מתוך עשרות תוצאות בדפי קטגוריות או תוצאות חיפוש באתר, אילו מוצרים נחשבים למשתלמים ביותר. חלק אחר של מוצרים, מסומנים בתגית ורודה-סגולה עם הכיתוב 'הבחירות של סטרוברינט'. המשמעות היא שצוותים אנושיים מטעם האתר החליטו על סמך שיקלול מספר פרמטרים, להמליץ על המוצר. במערכות ניהול אתרים, זה קורה לרוב על סמך ביקורות חיוביות, עבודה תקינה של הספק, מחיר הוגן, שביעות רצון הלקוחות ורמת הביקוש של המוצר.

דוגמיות - ההרגשה הטובה של רכישת מוצר מוצלח, לפעמים לא מצליחה לגרד את ההרגשה הטובה של קבלת מוצר בחינם. באתר סטרוברינט, נהוג להציע לגולשות דוגמיות כדי להתנסות בתכשירים הקוסמטיים. לא תמיד ולא בכל מוצר, אבל שווה לחפש את הדוגמיות, במיוחד אם יש התלבטות לגבי התחלת שימוש בתכשיר חדש, סוג איפור חדש או מעבר בין מותגים.

המוכרות של סטרוברינט - ממש כמו באמזון, איביי ואליאקספרס, גם אתר סטרוברינט / StrawberryNet מאפשר לגולשות להיות נציגות של האתר ולמכור בעצמן את המוצרים הרבים (מעל 30,000!) שהוא מציע ברחבי העולם. כך תוכלו לראות קבוצות פייסבוק וערוצי יוטיוב/אינסטגרם/פינטרסט רבים העוסקים בביקורת או התנסות במוצרים המפנקים של האתר. זיכרו כי לכל 'מוכרת' יש אינטרס מסוים בביקורת שלה ולכן נסו להסתמך על מספר מקורות ולא על 'כוהנת איפור' אחת בלבד.

תשלום חכם - בחנות סטרוברינט / StrawberryNet לא רק שתוכלו להזמין עם כל כרטיס אשראי, תוכלו להזמין בעזרת פייפאל הבינלאומית או בעזרת Alipay, השירות המתחרה (ללא עמלות!) של אליאקספרס התקף לקנייה גם באתר זה.

שירות לקוחות - סטרוברינט / StrawberryNet ידוע בשירות לקוחות מתקדם בשנים האחרונות והוא מציע מגוון דרכים לשמור על שביעות רצון גבוהה:

משלוח שהזמנתם יצא לדרכו תוך כ 24 שעות, לפעמים תוך שעה. לפיכך, בשביל לבטל הזמנה, יש לכם שעה מרגע הקנייה לפנות באמצעות טופס יצירת הקשר ולבקש שינוי/ביטול.

לא קיבלתם את הזמנתכם אחרי 14 ימי עסקים? תוכלו לפנות באותו טופס הנ"ל לבירור הבעיה.

אחר הזמנות עם שירות משלוח מהיר, ניתן לעקוב בכתובת כאן >>

שאלות ותשובות לרוב התהיות ניתן למצוא בעמוד FAQ >>

כל שאלה בנושא הזמנה שבוצעה, ניתן להפנות לכתובת orders@StrawberryNET.com.