מדריך לקונות (והקונים) ב - StrawberryNet

מדריך לקונות (והקונים) ב - StrawberryNet

פורסם ע"י cashback בתאריך 22/09/2016

האתר סיני, השפה עברית, המטבע ש"ח

בסיס הנהלת האתר נמצא בהונג קונג והאתר מציע שירות בעשרות שפות ברחבי העולם. האפשרות לצפות דפי האתר בעברית עם המרת המטבע לשקלים חדשים, מעניקה תחושה מוכרת וכן צפייה והזמנת מגוון מוצרים בקלות. כמו אתרים סינים רבים, רמת השירות הנמוכה בעבר, התחלפה בתודעת שירות בינלאומית הכוללת מגוון דרכי תקשורת, שירות לקוחות מקוון מהיר ואפשרויות רבות להגן על הקנייה.

קונים חכמים באינטרנט, מרוויחים יותר!

ברכישה בסטרוברינט לאחר הרשמה לאתר קאשבק, אתם כבר מרוויחים כי הבטחתם לעצמכם החזר כספי. בכדי להיות קונים חכמים גם באתר הקוסמטיקה והטיפוח סטרוברינט / StrawberryNet, שימו לב לדגשים הבאים:

פונים אל לב הקונות - העיצוב הורוד-סגול והפנייה בלשון נקבה, מגיעים לאתר מהמסקנה שרוב הרוכשות באתר הן נשים, באופן די מובהק. יחד עם זאת, אל תטעו - יש באתר מחלקת גברים מאד מפותחת עם מאות מותגים ואלפי מוצרים מוכרים יותר ופחות. בכל דף-מוצר רשום 'בעל הבית' - שם החנות (וירטואלית לרוב) שמספקת את הסחורה. כדאי לבחור מוצאים מחנויות עם ותק, דירוג גבוה, מידע רקע וביקורות טובות. כמובן שכדאי גם להתחשב בביקורות ודירוג המוצר עצמו. ככל שתיקנו בחנויות עם דירוג גבוהה יותר, מוצרים שבעלי דירוג גבוה עם מספר הזמנות גדול, כך יקטן הסיכוי להתאכזב.

הבחירות שלנו - חלק מהמוצרים מסומנים ב'הבחירות במחירים מגוחכים'. אומנם התרגום מסינית/אנגלית קצת מגוחך בפני עצמו, אבל כך תוכלו לראות מתוך עשרות תוצאות בדפי קטגוריות או תוצאות חיפוש באתר, אילו מוצרים נחשבים למשתלמים ביותר. חלק אחר של מוצרים, מסומנים בתגית ורודה-סגולה עם הכיתוב 'הבחירות של סטרוברינט'. המשמעות היא שצוותים אנושיים מטעם האתר החליטו על סמך שיקלול מספר פרמטרים, להמליץ על המוצר. במערכות ניהול אתרים, זה קורה לרוב על סמך ביקורות חיוביות, עבודה תקינה של הספק, מחיר הוגן, שביעות רצון הלקוחות ורמת הביקוש של המוצר.

דוגמיות - ההרגשה הטובה של רכישת מוצר מוצלח, לפעמים לא מצליחה לגרד את ההרגשה הטובה של קבלת מוצר בחינם. באתר סטרוברינט, נהוג להציע לגולשות דוגמיות כדי להתנסות בתכשירים הקוסמטיים. לא תמיד ולא בכל מוצר, אבל שווה לחפש את הדוגמיות, במיוחד אם יש התלבטות לגבי התחלת שימוש בתכשיר חדש, סוג איפור חדש או מעבר בין מותגים.

המוכרות של סטרוברינט - ממש כמו באמזון, איביי ואליאקספרס, גם אתר סטרוברינט / StrawberryNet מאפשר לגולשות להיות נציגות של האתר ולמכור בעצמן את המוצרים הרבים (מעל 30,000!) שהוא מציע ברחבי העולם. כך תוכלו לראות קבוצות פייסבוק וערוצי יוטיוב/אינסטגרם/פינטרסט רבים העוסקים בביקורת או התנסות במוצרים המפנקים של האתר. זיכרו כי לכל 'מוכרת' יש אינטרס מסוים בביקורת שלה ולכן נסו להסתמך על מספר מקורות ולא על 'כוהנת איפור' אחת בלבד.

תשלום חכם - בחנות סטרוברינט / StrawberryNet לא רק שתוכלו להזמין עם כל כרטיס אשראי, תוכלו להזמין בעזרת פייפאל הבינלאומית או בעזרת Alipay, השירות המתחרה (ללא עמלות!) של אליאקספרסס התקף לקנייה גם באתר זה.