סקירת אתר Wish.com ואפליקציית וויש לקניות אונליין

סקירת אתר Wish.com ואפליקציית וויש לקניות אונליין

מה הסוד של אתר הקניות וויש / Wish ואילו אלטרנטיבות טובות יותר קיימות באינטרנט

בשנת 2011 הקימו עובדי יאהו וגוגל לשעבר, את זירת המסחר לחנויות Wish / וויש שלוותה באפליקציה ולה מאות חנויות ומיליוני מוצרים מרחבי העולם, עם התמחות ומיקוד בשוק הסיני.

בהשוואה לאתר מסחר וקניונים אונליין אחרים, וויש / Wish.com מאפשר התאמה אישית של חווית הקניות, בעזרת שימוש באלגוריתם וטכניקת המלצת מוצרים חכמה, המבוססת על קניות מהעבר, כמו גם קניות שלא בוצעו.

הכל אודות אפליקציית ואתר הבזאר וויש / Wish:

אפליקציית וויש מאפשרת לבעלי פלטפורומות מובייל שונות להשתמש בה. מטרת הגיוון והנוכחות אונליין באתר עשיר מידע על פי הצהרת האתר - להפוך את הקניות לכיף.

אתר וויש והאפליקציה (Wish APP), מתמחים במוצרי אלקטרוניקה זולים, מכשירי בלוטות', שעונים חכמים וחיקויים למותגים מובילים.

השיטה של וויש - שיווק אגרסיבי, הבעיה של וויש - הביקורות

רובכם אם לא כולכם נתקלתם בצורה זו או אחרת בפירסום המאסיבי של וויש בשנה וחצי האחרונות ואולי כבר לפני. בשנים האחרונות, וויש מגייסת עוד ועוד לקוחות, לצד חנויות ומוצרים רבים, מתנפחת בשוויה ומוערכת כבר בכמעט 10 מיליארד דולר.

שיטת הפירסום המבוססת על רכישת ביטויים זולים אך ממירים מגוגל, המביאה לאתר ולאפליקציה מספר הורדות וקצב שימוש גבוהים, מוכיחה את עצמה כמשתלמת עבור האתר למטרותיו, אך האם הלקוחות מרוצים?

על פי אתרי ביקורות בלתי תלויים, שלאנשי וויש קשה עד בלתי אפשרי להשפיע עליהם, לקוחות נתקלים בזמני משלוח ארוכים מהצפוי, חיובים לא מאושרים שנעשים בכרטיסי האשראי שלהם מיד לאחר רכישה, רמת מוצרים נמוכה, מוצרים תקולים ועוד.

אלטרנטיבות לWish /וויש

שלושה אתרים בינלאומיים שמבוססים בסין יכולים לתת לכם מענה לתחום המתנות, הטיפוח/קוסמטיקה והגאדג'טים בדיוק ואף בגיוון גדול מ Wish/וויש והם - גירבסט, סטרוברינט וכמובן ענק המכירות הסיני עליאקספרס.

גירבסט, כמו אתרי מוצרי חשמל, אלקטרוניקה וגאדג'טים אחרים מסין, נותן מענה לכל צורכי הבסיס אך הוא מתמחה דווקא במוצרים המורכבים יותר, כמו טיסנים, שלטים, סטרימרים, שואבי אבק רובוטיים וכד'.

באתר סטרוברינט, תוכלו למצוא כמעט כל מוצר טיפוח, קוסמטיקה, דרמו-קוסמטיקה ושמירה על העור/שיער/ציפורניים לנשים וגברים במחירי רצפה ומבצעים בלתי פוסקים.

השלישי והגדול ביותר הוא כאמור עליאקספרס  בו ניתן למצוא כמעט הכל. מפריטי אופנה, דרך טיפוח ועד לגאדג'טים החדשים ביותר.

לסיכום, על פי אזהרות, חוויות אישיות מדווחות ודירוג הגולשים/לקוחות של וויש/Wish כדאי לנסות למצוא את אותו המוצר, במחיר דומה או אף זול יותר, במקום אחר. אל תשכחו לעבור באתר קאשבק לפני כל קנייה ולקבל החזר כספי ובכך להגיע למחירים נמוכים עוד יותר מ Wish או כל אתר אונליין אחר.

קנייה מהנה!