מבצעי סוף שנה - נובמבר החם, דצמבר הלוהט

מבצעי סוף שנה - נובמבר החם, דצמבר הלוהט

סוף השנה הלועזי מתקרב וזה אומר שאנחנו לקראת חודשיים אינטנסיביים של מבצעים מיוחדים. זה לא שהם לא חוזרים על עצמם מדי שנה, אבל נדמה כי בשנים האחרונות, כל מבצעי סוף השנה עולים מדרגה אחרי מדרגה, מציעים מבצעים באמת משתלמים ולוקחים בחשבון את הצורך, התקציב והמטרות של הלקוחות הנאמנים תחילה. סקרנו עבורכם את הימים המיוחדים בהם כדאי להתמקד בקניות אונליין כדי לחסוך עשרות עד אלפי שקלים, בעזרת קאשבק:

שופינג IL 2018. שביעי-שמיני בנובמבר
חג הקניות הישראלי (Shopping IL) משלים חצי עשור של מבצעים בחסות גוגל וענקיות המסחר בישראל. אל-על, גוליבר, באליגם, סבון ועוד עשרות אתרים שמאפשרים לכם לקבל קאשבק חזרה לחשבון שלכם, יפעילו במתחמים עצמאיים ומתחמי השוואות בחסות ZAP (דפי זהב), הנחות ודילים מוגבלים בזמן. זה הזמן להנות מהאיקומרס הישראלי במיטבו.

יום הרווקים 2018. 11 בנובמבר
החג של צ'אנג מה, הבעלים של אליאקספרס, האיש שהפך ממורה למורה דרך דיגיטלית ובעל החנות העצומה שבמו כוחה יצרה את היום הייחודי הזה. יום הרווקים גלש מתחומי המסחר ברחוב הסיני אל המסך והחנות המקוונות ועד לכל רחבי העולם. גירבסט, דילאקסטרים וכמובן אליאקפסרס יציעו בימים האלו הנחות משמעותיות כמעט על כל מוצר שהן מציגות אונליין וזה אומר מעל מיליון מוצרים במחירים שלא יחזרו אולי עד שנה הבאה. טיפ חשוב למקדימים: איספו את המוצרים כבר עכשיו לעגלת הקניות/ווישליסט ותראו את המחיר שלהם משתנה לבלי הכר ביום הרווקים הסינים.

בלאקפריידי 2018. 26 בנובמבר
יום שישי השחור הוא אחד השמחים ביותר בעולם המקוון. גם אליאקספרס והחנויות הסיניות משתתפות בחגיגה, אבל זה התאריך המיוחד של איביי, בוקינג, אסוס, מארקס אנד ספנסר, מייסיס ואחרים. הבלאק פריידי מביא איתו 4 ימים של מכירות בהנחות מתגברות בשיטת כל הקודם זוכה. מבצעי offline רבים יקושרו השנה עם מכירות אונליין וזאת בשל המאבק הקשוח של ענקיות המסחר בקניונים לצד נסיונות השליטה אונלייין בקהל הישראלי שזולג לאתרי מסחר בחו"ל.

סייבר מאנדיי 2018: 26 בנובמבר
בהמשך ישיר ליום שישי השחור, יום שני הקיברנטי ב 2018 יציע קודם כל את עולם החשמל והגאדג'טים בהנחות המשמעותיות של השנה. גם תחומי הבריאות, אופנה ובכלל הזמנות מקוונות יקבלו שרשרת מבצעים והנחות לתקופה של כשבוע. יום ייחודי זה משותף כמעט לכל החנויות אונליין בעולם ואפילו גולש לחנויות רחוב וקניונים בשנים האחרונות.

ערב השנה החדשה 2019/כריסטמס 2018. דצמבר
אם לא תמצאו עד סוף השנה את כל מה שרציתם לקנות אונליין, זה רק אומר שלא חיפשתם מספיק. אבל רשתות השיווק והחנויות אונליין לא יוותרו עליכם ולכם בכזו קלות. בסוף השנה נראה כמו בכל שנה את המוצרים המבוקשים ביותר בהנחות הגדולות ביותר, בהתאם לביקוש ולטרנד שישאירו ימי המכירות המיוחדים של נובמבר ברחבי העולם.

לפני כל קנייה תעברו בחשבון Cashback.co.il שלכם כדי להבטיח קבלת החזר כספי. בשיטת קאשבק - החזר כספי, אתם משתמשים בחשבון החינמי שלכם אצלנו, כדי לעבור לרכוש - כרגיל - בחנויות הגדולות והטובות בעולם, רק שהפעם, כל רכישה תזכה אתכם בכסף חזרה. במצטבר, תוכלו לחסוך / להרוויח ובכל מקרה לקבל לחשבון בנק או פייפאל שלכם, עשרות, מאות ואלפי שקלים, בהתאם לגודל ההוצאות המקוונות שלכם.